Zveřejněno: 27.06.2016 | Autor: Pešek Jaroslav
BUŇKOV-Břehy u Přelouče 3.seriálová soutěž NSS
17.-19.června 2016

Čtvrtek nás přivítal v autokempu pěkným počasím s mírným větrem. Hezké místo u vody v místě kde FSR pořádají každoročně závody. Letos to bylo v termínu kdy NSS se sešlo ve Vřešťově. Zázemí přímo u vody tak jak je již zvykem zajistili hoši z Jablonce, jinak zázemí v autokempu velice dobré včetně hospůdky s přijemným posezením venku a s možnosti stravování.
Soutěžilo se na dvou tratích a ve všech třídách NSS což byla premiéra. Vzhledem k počtu soutěžících byly společné jízdy NSS A+C a samostatné jízdy NSS B a NSS D. Vše se podařilo úspěšně zvládnout a to také díky tomu, že soutěž byla jednodenní naplánovaná na sobotu a třídu NSS D bylo možno odjet s předstihem již v pátek.
Jinak průběh všech jízd včetně těch mimosoutěžních proběhl bez zavažnějších kolizí a tak třída
NSS G, pro nezasvěcené, gumový člun s Jakubíkem neměl ani moc práce. Přes občas malou přeháňku počasí celkově vyšlo i když mohlo více foukat. Nedělní regatu, která se jela na pořadí a tedy bez hendikepů a bodového hodnocení vyhrál Michal Šenekel se svou nádhernou CiCinou.
Hezké místo tak jako ve Vřešťově a dobrá vodní plocha, plně vyhovující lodím třídy NSS potvrdily, že osamostatnění soutěží nebylo zcela od věci.

    Výsledky

Copyright © 2012 Petr Matějka | Administrace | Počet návštěv: 72441